Aktuálně 50896 nabídek práce!

Nabídka práce: Java Developer Senior, Praha

Pozice:
Java Developer Senior
Zaměstnavatel:
SABO Mobile IT s.r.o.
IČO:
05680581
Oblast (okres, kraj):
Praha
Obor práce:
Informační technologie
Nejnižší požadované vzdělání:
Vysokoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ano
Mzda:
73000
Popis práce:

Pozn.: firma má pobočku v Olomouci (Šlechtitelů 21, 78371 Olomouc)
kontaktní osoba: Trumpichová Nichole, nichole.trumpichova@saboit.de, tel 773778303

Znalost anglického jazyka min. C1, znalost německého jazyka vítaná, min. 5 let zkušeností, z toho 2 roky full time backend, Java, Java SDK, Open JDK, Spring Framework, Spring Boot, Spring Tool Suite, IntelliJ IDEA, JPA, Hibernate, EclipseLink, MySQL, Maven. OOP, design patterns, SOLID principy, DI and IoC. UML, unit testing, mocking. REST API design, http protokol, Docker, Kubernetes, AWS services, GraphQL.
Pracovní náplň: analýza požadavků klienta, zpracování návrhu analytika IS, návrh architektury daného řešení, programování ve vybraném jazyce, provádění úprav a oprav IS, vedení uživatelské a technické dokumentace, tvorba jednotkových testů

občerstvení na pracovišti, firemní akce, vzdělávací akce, výběr HW, Multisport, home office

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Nichole Trumpichová
Telefon:
777725565
Počet zobrazení inzerátu:
142×